Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Rezervácia eReceptu

Súčasťou komplexu je aj lekáreň Medical Park, kde sa klinetom snažíme výchádzať maximálne v ústrety, napríklad aj tým, že recepty a poukazy spracuvávame bez poplatkov. Taktiež pre ušetrenie Vášho času spracuvávame aj eletronické recepty bez toho aby ste museli navštíviť Vášho lekára. Jednoducho si lieky nahlásite u svojho lekára a on nám recept zašle elektronickou formou a Vy si u nás lieky vyzdvihnete. Všetky transakcie sú viazané lekárskym tajomstvom, takže sa nemusíte obávať, že by sa informácie o Vašich liekoch dostali k tretím osobám.


V lekárni máme široké portfólio kozmetických značiek ( Medaprex, La Roche – Posay, Vichy, Bioderma, Avene) ale aj výživových doplnkov. Záleží nám na tom aby sme boli inovatívni a zásobujeme sa aktuálnymi produktami.


Špecifickou skupinou sú pre nás budúce maminky a novorodenci pre ktorých máme produkty, ktoré sú potrebné v tehotenstve, v pôrodnici ale aj v domácej starostlivosti. Nemusia sa zatažovať tým, ktorý produkt je potrebný. Radi poradíme a v prípade záujmu vytvoríme aj balíček.
Chvíle čakania na vyšetrenie si môžete spríjemniť v kaviarni, ktorá je súčasťou komplexu. Určite oceníte posedenie pri chutnej kávičke v spoločnosti Vašich ratolestí, priateľov a rodiny.