Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Rezervácia e-Receptu
v Lekárni Medical Park

Súčasťou komplexu je aj lekáreň Medical Park, kde sa klinetom snažíme výchádzať maximálne v ústrety, napríklad aj tým, že recepty a poukazy spracuvávame bez poplatkov. Taktiež pre ušetrenie Vášho času spracuvávame aj eletronické recepty bez toho aby ste museli navštíviť Vášho lekára. Jednoducho si lieky nahlásite u svojho lekára a on nám recept zašle elektronickou formou a Vy si u nás lieky vyzdvihnete. Všetky transakcie sú viazané lekárskym tajomstvom, takže sa nemusíte obávať, že by sa informácie o Vašich liekoch dostali k tretím osobám.


V lekárni máme široké portfólio kozmetických značiek ( Medaprex, La Roche – Posay, Vichy, Bioderma, Avene) ale aj výživových doplnkov. Záleží nám na tom aby sme boli inovatívni a zásobujeme sa aktuálnymi produktami.


Špecifickou skupinou sú pre nás budúce maminky a novorodenci pre ktorých máme produkty, ktoré sú potrebné v tehotenstve, v pôrodnici ale aj v domácej starostlivosti. Nemusia sa zatažovať tým, ktorý produkt je potrebný. Radi poradíme a v prípade záujmu vytvoríme aj balíček.
Chvíle čakania na vyšetrenie si môžete spríjemniť v kaviarni, ktorá je súčasťou komplexu. Určite oceníte posedenie pri chutnej kávičke v spoločnosti Vašich ratolestí, priateľov a rodiny.