Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Rezervácia e-Receptu
v Lekárni Medical Park

Vážení klienti,

radi by sme Vám dali do pozornosti, že antigénové testovanie ochorenia COVID-19 bude naďalej pokračovať v Medical park, Bernolákova 14/A. (viac info v lekárni)

Objednať sa na presný dátum a čas je možné pomocou rezervačného systému na našej internetovej stránke

Rezervačný systém - online rezervácie

od 9:00 do 15:00 pon-pia (obedová prestávka 12:00-12:30), 

 

TESTOVANIE COVID-19 PRE FIRMY

MOM MEDICAL PARK ponúka možnosť zabezpečenia preventívneho testovania zamestnancov antigénovými testami, prostredníctvom výjazdu mobilného tímu a otestovanie priamo na Vašich prevádzkach. 

Testovanie zamestnancov zabezpečujeme priamo na prevádzke klienta formou výjazdu mobilného tímu vo vopred dohodnutom čase s klientom. Testovanie zamestnancov prebieha rýchlo podľa vopred stanoveného harmonogramu.

Minimálny počet osôb na testovanie prostredníctvom výjazdu je 30.

Výsledok formou SMS správy a elektronického certifikátu, ktorý je možné otvoriť aj v aplikácii Green pass akceptovanou v rámci celej EÚ. 

Pre testovanie je potrebné zabezpečenie minimálnej plochy 4 x 4 metrov pred prevádzkou a najlepšie pod prístreškom alebo v samostatnej miestnosti.

Kontakt na zasielanie požiadaviek: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Cenník: Antigénový covid test: 10 €
Výsledok v sms a elektronickom certifikáte: zadarmo
Platba je možná len v hotovosti.

V cene 10 € je zahrnuté testovanie Antigénový výtěrový testom Flowflex od amerického výrobcu ACON LABS INC., výsledok formou SMS správy a elektronického certifikátu, ktorý je možné otvoriť aj v aplikácii Green pass akceptovanou v rámci celej EÚ. Tento typ testov je vhodný aj na detekciu novoobjavených mutácií COVID-19, vrátane aktuálne rozšírenej OMICRON mutácie.

 

Ako najlepšiu prevenciu voči COVID-19 odporúčame očkovanie. Očkovanie je dôležité z hľadiska spomalenia šírenia vírusu a zároveň cesta ku slobode. Osloboďme sa.MOM MEDICAL PARK

www.medicalpark.sk / This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bernolákova 14/A, 974 05 Banská Bystrica SLOVAKIA