Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Vážení klienti,

radi by sme Vám dali do pozornosti, že antigénové testovanie ochorenia COVID-19 bude naďalej pokračovať v Medical park, Bernolákova 14/A. (viac info v lekárni)

Objednať sa na presný dátum a čas je možné pomocou rezervačného systému na našej internetovej stránke www.medicalpark.sk. Testovanie robíme v čase od 9:30 do 15:30 (obedová prestávka 12:00-12:30).

 

Rezervačný systém - online rezervácie

Cenník: Antigénový covid test: 10 €
Výsledok v sms a elektronickom certifikáte: zadarmo
Papierový certifikát: +3 € (tj spolu 13 €)
Platba je možná len v hotovosti.

V cene 10 € je zahrnuté testovanie STANDARD Q NASAL COVID-19 Ag testom od výrobcu SD BIOSENSOR, výsledok formou SMS správy a elektronického certifikátu, ktorý je možné otvoriť aj v aplikácii Green pass akceptovanou v rámci celej EÚ. Tento typ testov je vhodný aj na detekciu novoobjavených mutácií COVID-19, vrátane aktuálne rozšírenej indickej mutácie.

Za príplatok 3 € je možné okrem sms správy vydať aj papierový certifikát o výsledkoch testovania, ktorý je v štyroch jazykoch - slovenskom, anglickom, maďarskom a nemeckom. V papierovom certifikáte sa uvádza aj typ testu, šarža a názov výrobcu, akceptovateľný všetkými krajinami EÚ. Na požiadanie Vám potvrdíme aj vlastný certifikát, vydaný napr. v inej krajine.

 

Ako najlepšiu prevenciu voči COVID-19 odporúčame očkovanie. Očkovanie je dôležité z hľadiska spomalenia šírenia vírusu a zároveň cesta ku slobode. Osloboďme sa.


S pozdravom

MOM MEDICAL PARK

www.medicalpark.sk

Bernolákova 14/A, 974 05 Banská Bystrica SLOVAKIA